logo
logo

Dla Najmłodszych

Nasza Restauracja to doskonałe miejsce na rodzinny obiad z dziećmi

Nowy Świat to miejsce przyjazne dzieciom


Szef kuchni oraz obsługa dokłada wszelkich starań, aby nasi mali goście wyszli najedzeni i uśmiechnięci. Oferujemy szereg atrakcji i udogodnień dla rodzin, które odwiedzają nas w pełnym składzie. Mamy pyszne słodkości, na widok których każdy mały smakosz szybko pochłonie obiad, aby dobrać się do deseru. Duży wybór kolorowanek zainteresuje i pobudzi kreatywność malców, a na koniec każde z dzieci zostanie obdarowane słodkim upominkiem.

Zastrzegamy sobie możliwość zmian w menu w związku z sezonowością oraz ze względu na prace na świeżych produktach. Aktualne informacje uzyskają Państwo od obsługi restauracji.

Posiadamy:

specjalne dziecięce menu,
zdrowe koktajle owocowe,
krzesełka dla dzieci,
śliniaczki,
kolorowanki,
przyjazną atmosferę

?

* Required fields

Booking guaranteed only after confirmation by email or telephone from Manager.

?

Rezerwacja

Formularz rezerwacji stolika

* Pola wymagane

Potwierdzenie rezerwacji gwarantowane wyłącznie po zwrotnym kontakcie mailowym lub telefonicznym Managera.

Administrator danych osobowych, którym jest Restauracja Nowy Świat Sp. z o.o. Bohaterów Monte Cassino 63/2 81-767 Sopot, NIP: 5213716506 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu rezerwacji stolika w restauracji Nowy Świat oraz kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do rezerwacji miejsca w restauracji Nowy Świat wobec zainicjowanego przez klienta kontaktu oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rezerwacji i kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.